Barek dla miłośników designu

Barek stanowi nowoczesne rozwiązanie meblowe w domach i mieszkaniach. Ten luksusowy i ekskluzywny mebel posiada niecodzienny design, wyróżnia się także wieloma walorami użytkowymi. Cechą charakterystyczną tego elementu jest schowek, w którym można przechowywać wysokiej jakości alkohol, szkło i napoje. Całość stylizowana jest na nowoczesny styl. Na wyposażeniu znajduje się także poręczny blat, wykonany z drewna, płyty MDF bądź marmuru, na którym można serwować świeżo przygotowane drinki i napoje alkoholowe. 

Barek niezastąpiony w ekskluzywnych pomieszczeniach

Kompaktowe barki znajdują zastosowanie w salonach oraz jadalniach. Wyróżnia je efektowna stylistyka i niebanalny design. Tego typu meble dekorowane są okuciami stylizowanymi na złoto oraz srebro. Inny rodzaj barku stanowi stół na kółkach, który z łatwością można przetransportować do każdego pomieszczenia.

Zaprojektowany jest on z porządnych, szklanych elementów, na których można przewozić butelki alkoholu, dobrej jakości napoje oraz szkło. Warto pamiętać o tym, że design tego rodzaju umeblowania odpowiada doskonale wymogom stylu skandynawskiego, glamour oraz rustykalnego. W ekskluzywnych pomieszczeniach, barek prezentuje się doskonale.

Nowoczesne meble do serwowania wysokiej jakości alkoholi

Taki nowatorski model to fuzja jakości, funkcjonalności oraz uniwersalnej estetyki. Stylowy barek występuje w szerokiej gamie modelowej i kolorystycznej. Jest on często ozdabiany aksamitem, materiałem welurowym bądź skórą ekologiczną. Całość robi bardzo efektowne oraz wykwintne wrażenie.

Stylowe i modne aranżacje z wykorzystaniem barków można stosować w nowoczesnych i klasycznych budownictwach. Meble te są projektowane często na aluminiowych bądź stalowych nóżkach, które nie rysują ani nie niszczą podłogi. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu, na pewno spodobają się miłośnikom designu.