Eleganckie szafki na buty z lustrem

szafki na buty

Praktyczne szafki na buty już dawno temu przestały pełnić wyłącznie funkcję wygodnego schowka. W przedpokojach liczy się każdy cenny centymetr wolnej przestrzeni, dlatego też tym bardziej warto postawić na wielofunkcyjne meble. Dla wielu osób ciekawą propozycją mogą okazać się szafki z lustrem. Godne polecenia są przede wszystkim konstrukcje obrotowe, które mocuje się bezpośrednio do ściany.

Jakie szafki na obuwie cieszą się największym zainteresowaniem?

W obecnym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne szafki, które wyróżniają się nienaganną konstrukcją. Osoby, które zwracają uwagę na walory estetyczne, powinny postawić na szafki w wysokim połysku. W niewielkich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się obrotowe szafki, dzięki którym można zaoszczędzić sporo cennego miejsca. Coraz większą popularność zdobywają także wiszące szafki.

Jakie zalety mają oryginalne szafki na buty z lustrem?

Szafki na buty z lustrem to olbrzymia oszczędność przestrzeni. Jest to wspaniały wybór dla zagorzałych miłośników minimalistycznych aranżacji. W dużej mierze to właśnie dzięki tym meblom zdecydowanie łatwiej będzie zachować porządek w domu. Buty w wygodny sposób można poustawiać na półkach, które ustawione są pod odpowiednim kątem. Dzięki tego typu konstrukcji możliwe jest zminimalizowanie głębokości mebla. Dzięki zamkniętej konstrukcji można liczyć na doskonałą ochronę przed kurzem i małymi dziećmi. Rekordy sprzedaży biją także straponteny na których będzie można wygodnie usiąść i założyć obuwie.

szafki na buty

Na jaką stylistykę postawić?

Trendy w branży meblarskiej zmieniają się w bardzo szybkim tempie i nie inaczej wygląda również sytuacja w przypadku szafek na buty. W Polsce rekordy popularności biją skandynawskie szafki, które wyróżniają się wysokimi i smukłymi nóżkami. Dużym atutem mebli tego typu jest to, że znacząco ułatwiają one sprzątanie podłogi. Po bardzo długiej przerwie do mody powracają szafki na buty w stylu loftowym i industrialnym. Meble tego typu zazwyczaj nawiązują do dawnych fabryk i zakładów przemysłowych. Jeżeli chodzi o szafki prowansalskie i rustykalne, to są one najlepszym wyborem dla zwolenników klasycznego stylu. Korytarzowe szafki dekoracyjne są w stanie ożywić nawet najbardziej ponure aranżacje wnętrz. Najlepszym wyborem są zawsze meble od sprawdzonych producentów, którzy mogą pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami.