Na co zwrócić uwagę wybierając wieszak stojący?

wieszak na ubrania stojący

Porządny wieszak ma olbrzymi wpływ na kondycję odzieży, dlatego też tym bardziej warto poświęcić nieco czasu, aby wybrać odpowiedni model. W dużej mierze to właśnie dzięki tym prostym akcesoriom będzie można zapanować nad garderobom.

Na co zwrócić uwagę?

Wieszaki wolnostojące i ścienne powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu spełniać będą swoje podstawowe zadania. Tylko solidne i wytrzymałe materiały będą w stanie poradzić sobie nawet z bardzo ciężkimi ubraniami. Bardzo ważną rolę odgrywa również rozmiar wieszaków stojących. Ciekawą propozycją może okazać się nowoczesny wieszak na ubrania stojący, który posiada regulację drążków na wysokości i szerokości. Kolejnym elementem na który warto zwrócić uwagę jest forma oraz kształt wieszaków stojących. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

wieszak na ubrania stojący

Stojące wieszaki pojedyncze czy wielopoziomowe?

Jak wspomniano powyżej wolnostojące wieszaki na ubrania mogą posiadać bardzo różną konfigurację. W ostatnim czasie bardzo modne są minimalistyczne wieszaki pojedyncze na ubrania z kółkami. Godne polecenia są także wieszaki na ubrania z dodatkową szafką na buty, które posiadają regulowaną wysokość i szerokość. Wybór odpowiedniego modelu zależy nie tylko od tego, ile ubrań chce się umieścić na wieszaku, ale również ile wolnej przestrzeni jest do zagospodarowania. Więcej znajdziesz na https://www.sfmeble.pl/c/wieszaki-stojace-akcesoria-przedpokoj.

Moda na drewniane wieszaki stojące do przedpokoju

W ostatnim czasie największym zainteresowaniem cieszą się drewniane wieszaki stojące, które doskonale sprawdzą się w przedpokoju. Najlepszym wyborem jest designerski wieszak stojący z giętego drewna bukowego. Wieszaki tego typu doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurze i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Drewniany wieszak na ubrania stojący idealnie pasuje zarówno do klasycznych, jak i również do nowoczesnych wnętrz. Powierzchnia użytkowa wieszaków drewnianych pokryta jest zazwyczaj specjalnym materiałem, dzięki któremu nie ma problemu z zsuwaniem się odzieży. Sporym atutem drewnianych wieszaków stojących jest także to, że w każdej chwili można je pomalować specjalnymi farbami dekoracyjnymi. Z praktycznego punktu widzenia najlepszym wyborem są mobilne wieszaki na kółkach, które w razie potrzeby można bardzo szybko przenieść z jednego pomieszczenia do drugiego.